Wowshop nedir?

DEMOSOFT tarafından / 08 Ocak 2017 / Kategori YAZILIM
Wowshop nedir?

Wowshop, taksitli satış yapan mağazanızın taksitlerini, satışlarını, ödemelerini, kasa işlemlerini kolaylıkla takip etmenizi sağlayan ve bunların raporlarını kolaylıkla almanızı sağlayan bir yazılımdır. Demosoft Bilgisayar tarafından üretilen bu yazılımın bir çok özelliği mevcuttur. 

Bu özelliklerden bazıları şunlardır;

Satış modülü sayesinde peşin satış, kredili satış, parçalı tahsilat, sevkiyat işlemleri, ürün iadeleri, ürünlere vade farkı uygulayabilme, sms ile müşteriye taksit hatırlatma gibi bir çok işlem kolaylıkla yapılabilir.

Gelir/Gider takip modülü ile gün içinde kasada gelir giderleri sorunsuz bir şekilde işlenir.

Gelişmiş ürün sorgulama ileürünleri ister şube bazlı görüntüleme ister kalan ürün miktarını hızlıca görüntüleme istenirse de tükenmiş ürünler için müşteri talebi oluşturma işlemleri yapılabilir.

Wowshop programının gelişmiş bir raporlama menüsü bulunmaktadır. Bu raporlamalar sayesinde alacak raporları, borcunu geciktirenler raporu, şube bazlı ciro raporu, şube bazlı şube performans raporu, personel performans raporu, kasa faaliyet raporu ve bunun gibi birçok raporu daha wowshop raporlarından alınabilir.

Firmalarda çok farklı yetkilere sahip kişiler bulunabilmekte. Örneğin bir kişi programın tüm özelliklerine erişebilmesi gerekirken başka bir kişinin sadece raporlar menüsüne erişme ihtiyacı olabilir.Bu durumda da wowshop programında bulunan yetkilendirme özellikleri sayesinde istenilen kişiye istenilen yetkiler kolaylıkla verilebilir.

Demosoft Yazılım firmasının ürettiği Wowshop programını her firma ücretsiz olarak deneyebilir, kararını denedikten sonra verebilir. Program için demo talebinde bulunmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

DEMO TALEBİ

YUKARI