YAZILIM

Wowshop nedir?

Wowshop nedir?

08 Ocak 2017 242 Görüntülenme

Wowshop, taksitli satış yapan mağazanızın taksitlerini, satışlarını, ödemelerini, kasa işlemlerini kolaylıkla takip etmenizi sağlayan ve bunların raporlarını kolaylıkla almanızı

Android programlamaya başlamak isteyenlere Google’dan özel eğitim programı

Geçtiğimiz yıl sonunda Udacity ile Tech Entrepreneur Nanodegree programını hazırlayan Google, bu kez Android programcılığına özel yeni bir kurs başlatıyor

Tagged under: , ,
Microsoft Planner Nedir? Ne İşe Yarar?

Microsoft Planner Nedir? Ne İşe Yarar?

03 Temmuz 2016 587 Görüntülenme

Microsoft'un yeni yayınladığı Planner adlı uygulama, özellikle proje yönetimi konusunda alternatif çözüm arayanlara ilaç gibi gelecek. İşte detaylar!

Tagged under: ,
Türkiye’de en popüler programlama dilleri ve diğer geliştirici istatistikleri

Bu yıl Türkiye’nin de aralarında olduğu 140 ülkeden 22 bin geliştiriciye ulaşan anketin tüm sonuçları önümüzdeki hafta paylaşılacak. Ülkeler bazında geliştirici istatistiklerine ise bugünden erişmek mümkün. Geliştirici Ekonomisi Anketi’nin Türkiye istatistiklerinde öne çıkan ilk sonuç Türkiye’den geliştiriciler arasında en popüler “programlama dilleri”.

Türkiye Yazılım Kalite Raporu 2016/2017 sonuçları açıklandı

Yazılım ve Test Kalite Derneği 2011’den bu yana her yıl düzenli olarak yayınladığı Türkiye Yazılım Kalite Raporu’nun bu yılki sonuçlarını TestIstanbul Konferansı’nda açıkladı. Yazılım test süreçlerini birçok yönden ele alan rapor, bu yıl test veri yönetimine odaklanıyor ve rapordaki en ciddi uyarılardan biri kişisel verilerin güvenliğine ilişkin.

Tagged under: , ,
  • 1
YUKARI